Fradi: Állítólag megegyeztek a cseh bajnokság gólkirályjelöltjével - sajtóhír

A külföldi sajtóban egészen biztosan állítják, hogy a 23 éves csatár tavasszal zöld-fehérben folytatja pályafutását.
Póczik Dávid 2022. január 14., péntek 10:15
A külföldi sajtóban egészen biztosan állítják, hogy a 23 éves csatár tavasszal zöld-fehérben folytatja pályafutását.
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 14., péntek 10:15

Külföldi sajtóhírek szerint az OTP Bank Liga listavezetője,

a Ferencváros mindenben megegyezett a nigériai támadó, Fortune Bassey átigazolásáról.

A 23 éves játékos a cseh élvonalban szereplő Ceske Budejovice gárdájától érkezhet a magyar rekordbajnokhoz. Bassey ebben a szezonban - minden sorozatot figyelembe véve - 22 alkalommal lépett pályára klubja színeiben, nevéhez 10 gól és egy assziszt fűződik, emellett mindössze egy gólra van a cseh góllövőlista első helyétől.

A csatár piaci értékét jelenleg egymillió euróra becsüli a Transfermarkt.

Amennyiben a hírek igaznak bizonyulnak, Bassey lehet a Csercseszov-éra első igazolása. A Fradi a jelenlegi állás szerint január 27-én kezdi meg idén a magyar bajnoki küzdelmeket a Puskás Akadémia vendégeként.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Stankovicéknál?
A Telegraf szerint Dejan Stankovic csábítaná a szerb bajnok Crvena zvezdához Mohammed Abu Fanit. 
Fradi
Beszállnak Tijaniért
Csehországi lapértesülés szerint az FTC is szívesen látná a tavasszal kölcsönben Nyíregyházán remeklő Muhamed Tiajnit.
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Tovább az összes átigazoláshoz