Fotó: facebook.com/OfficialAELFC

Fradi: A válogatott védő gólvágó testvére lehet az egyik kiszemelt

A csakfoci.hu információja szerint a Ferencvárosnál felmerült lehetőségként a ciprusi élvonalban játszó Ryan Mmaee szerződtetése.
Csakfoci Admin 2021. május 7., péntek 13:44
Fotó: facebook.com/OfficialAELFC
A csakfoci.hu információja szerint a Ferencvárosnál felmerült lehetőségként a ciprusi élvonalban játszó Ryan Mmaee szerződtetése.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. május 7., péntek 13:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Néhány héttel ezelőtt az FTC Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál is elárulta az egyik interjújában, hogy ha lesz olyan játékos megszerzésére lehetőség nyáron, aki erősítést jelenthet, akkor nyitottak lesznek a szerződtetésére és az a feladatuk, hogy egy ütőképes csapatot hozzanak össze a BL-selejtező kezdetére.

Úgy tudjuk, a Fradi egyik lehetséges kiszemeltje

a ciprusi első osztályban szereplő AEL Limasszol támadója, Ryan Mmaee, aki a közel féléve már a zöld-fehéreknél játszó Samy Mmaee öccse.

A 23 éves csatár remek formában van a mostani szezonban, a bajnokság alapszakaszában 22 meccsen 8 gólt lőtt és 4 gólpasszt adott, míg a playoffba 8 találkozón 6-szor vette be az ellenfelek kapuját.

Akárcsak a Fradiban játszó testvére, úgy az AEL támadója is szerepelt már a marokkói válogatottban - igaz csak egy felkészülési mérkőzés erejéig -, míg a ciprusi élvonal előtt megfordult Belgiumban a Waasland-Beveren és a Standard Liége, Dániában pedig az Aarhus együttesében.

Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz