Fotó: fradi.hu

Fradi: 10 millió euróért vinné Laidounit egy topligás csapat? - román sajtóhír

Romániában azt írják, hogy egy francia csapat 10 millió eurót is kifizetne a Fradi válogatott középpályásáért, ebben az esetben pedig 1,5 millió eurót kapna a Voluntari.
Nyikes Zoltán 2022. november 25., péntek 11:05
Fotó: fradi.hu
Romániában azt írják, hogy egy francia csapat 10 millió eurót is kifizetne a Fradi válogatott középpályásáért, ebben az esetben pedig 1,5 millió eurót kapna a Voluntari.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 25., péntek 11:05

A prosport.ro információja szerint egy francia élvonalbeli csapat hajlandó lenne akár tízmillió eurót is kifizetni a Fradiban játszó Aissa Laidouniért.

A román portált azért foglalkoztatja ennyire ez a hír, mert ebben az esetben 15%-os jutalék ütné a középpályás korábbi csapata, az FC Voluntari markát - ami nagyjából másfél millió eurót jelentene.

Mint ismert, Laidouni 2020 nyarán nagyjából 600 ezer euróért érkezett a Fradihoz, a román sajtóhír szerint pedig az üzlet része volt egy 15%-os továbbértékesítési jutalék is.

Az ulloi 129.hu az alábbi értesülést tette hozzá a hírhez: "Ki tudja, de lehetetlenek nincsenek…"

Olvastad már?
Laidouni: "Elképesztő energiák dolgoztak bennem" - a vb-n remeklő középpályás a Fradi-szurkolóknak is üzent
A Fradi-légiós számára óriási büszkeség, hogy megválasztották a meccs legjobbjának, elmondása szerint lényeges volt, jól kezdjék a tornát.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz