Videó: "Emberek! Hohóóó!" - 21 éve játszott a Fradi legendás BL-meccset

Ma 21 éve, 1995. szeptember 13-án parádés győzelemmel kezdte meg BL-csoportkörbeli szereplését a Ferencváros, amely akkor 3-0-ra nyert a svájci Grasshoppers otthonában. A mára legendává lett találkozó góljait (Vincze Ottó duplázott, de Lisztes is betalált) Knézy Jenő ugyancsak felejthetetlen kommentálásában nézhetjük, hallgathatjuk meg RetroGól címet viselő sorozatunk legújabb epizódjában.
Dudás Gábor 2016. szeptember 13., kedd 13:49
Ma 21 éve, 1995. szeptember 13-án parádés győzelemmel kezdte meg BL-csoportkörbeli szereplését a Ferencváros, amely akkor 3-0-ra nyert a svájci Grasshoppers otthonában. A mára legendává lett találkozó góljait (Vincze Ottó duplázott, de Lisztes is betalált) Knézy Jenő ugyancsak felejthetetlen kommentálásában nézhetjük, hallgathatjuk meg RetroGól címet viselő sorozatunk legújabb epizódjában.
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 13., kedd 13:49
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz