Eldőlt, melyik csapat ellen kezdi a Fradi a BL-selejtezőt

A koszovói Prishtina ellen kezdi meg a Bajnokok Ligája-selejtezőit a Ferencváros.
Csakfoci Admin 2021. június 25., péntek 22:36
A koszovói Prishtina ellen kezdi meg a Bajnokok Ligája-selejtezőit a Ferencváros.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 25., péntek 22:36

A június 15-i sorsoláson eldőlt, hogy a magyar bajnok Ferencváros a Bajnokok Ligája első selejtezőkörében az egyik, előselejtezőből érkező csapattal találkozik majd.

Péntek este az előselejtező döntőjében a koszovói Prishtina 2-0-ra legyőzte az andorrai Inter Escaldest, így eldőlt, hogy a koszovói együttes lesz a fővárosi zöld-fehérek első ellenfele.

A Ferencváros az első mérkőzést július 6-án 18 órától hazai pályán játssza, a visszavágóra július 13-án 20 órától kerül majd sor.

Továbbjutás esetén a litván Zalgiris Vilnius és  az északír Lienfield párharcának a győztese következik az FTC-nek.

Átigazolások
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)
CT United FC
Tanyi az első fecske
A 22 éves, legutóbb Szlovéniában játszó Tanyi Barnabás lett az MLS tartalékbajnokságában újoncként induló Connecticut United történetének legelső(!) igazolása.
Tovább az összes átigazoláshoz