Sérülés és szakmai okok miatt is lehet fontos hiányzó a Maccabi Tel-Aviv kezdőjéből a Fradi elleni visszavágón.
Több hiányzója is lehet a Maccabi Tel-Avivnak a csütörtöki, Fradi elleni EL-visszavágón.
Két új igazolás hiányozhat
Itay Schechter játéka sérülés miatt kérdéses. A 31 éves csatár ezen a nyáron érkezett a Maccabihoz, de egyelőre még nem tudott bemutatkozni új csapatában.
Az izraelieknek van egy még frissebb igazolásuk, Chico Ofoedu, aki legutóbb Törökországban futballozott, az ő játéka szinte biztosan kizárt a zöld-fehérek ellen.
Szintén kérdéses Aaron Schoenfeld és Eliran Atar kezdőbe jelölése. Ők nem sérüléssel küzdenek, hanem szakmai okok állhatnak az esetleges kihagyásuk mögött. Utóbbi játékos pedig a csapat hőse volt a Groupama Arénában egyenlítőgóljával.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".

Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)

Légiósok
Németh András
A Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.