A Ferencváros kapusa, Dibusz Dénes földöntúli bravúrral védte Jakub Swierczok tizenegyesét.
Őrült mérkőzést játszik egymással a Ludogorec és a Ferencváros a BL-selejtező visszavágóján. A Fradi négy perc alatt két gólt is szerzett, amire Terziev tudott válaszolni.
A bolgároknak a 29. percben esélyük volt egyenlíteni, miután Lovrencsics rántotta le Swierczokot. A játékvezető, Donatas Rumsas büntetőt ítélt, amit a sértett panenka-módszerrel lőtt, ám a már elfekvő Dibusz viszont felpattanva óriási védéssel a léc fölé tolta a labdát.
A mérkőzést a csakfoci.hu-n élőben közvetítjük, ne maradj le Te sem!
Olvastad már?
Ludogorec-Ferencváros 2-3 - közvetítés
A Ferencváros egy héttel ezelőtt hazai pályán 2-1-es sikert aratott a Ludogorec ellen a BL-selejtező első felvonásán, így egygólos előnyből várja a razgradi visszavágót. Kövesd a történéseket a csakfoci.hu-n percről percre!
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)