Derbi: Ezért a brutális fejbe rúgásért állították ki a Fradi védőjét az Újpest ellen - videó

Abraham Frimpong egy rosszul kivitelezett szerelési kísérlet nyomán fejbe talpalta Bacsa Patrikot, aki szerencsére megúszta komolyabb sérülés nélkül az esetet.
Privacsek András 2020. október 25., vasárnap 10:47
Szerző: Privacsek András 2020. október 25., vasárnap 10:47

A Ferencváros - Újpest (2-0) mérkőzés 93. percében Frimpong csúnyán fejbe rúgta Bacsát, aki a földön maradt és ápolni kellett. A Fradi ghánai védője elnézést kért ellenfelétől, aki a meccs után bekötözött fejjel nyilatkozott.

Nézd meg Frimpong szabálytalanságát:

Itt pedig Bacsa meccs utáni nyilatkozatát:

Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)