fotó: fradi.hu
Ahogy arról beszámoltunk, a Ferencváros 1-1-es döntetlent ért el az azeri Qarabag ellen a BL 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. Sztanyiszlav Csercseszov, a magyar bajnok vezetőedzője értékelt.
- Túl vagyunk már több kemény mérkőzésen idén, amelyeken jó eredményeket értünk el, csak gratulálni tudok a csapatomnak, megfelelő szinten vagyunk. Nem éreztem, hogy a második félidőben visszaálltunk volna, akkor is megvoltak a helyzeteink, amelyeket nem tudtunk kihasználni. Mivel 1-1 lett a végeredmény, a nulláról indulunk, vagyis egyforma a két csapat továbbjutási esélye. A játék képe és a végeredmény két különböző dolog. A játékosaimmal megbeszéljük a teendőket és felkészülünk a visszavágóra.
Olvastad már?
BL: Vezetett, de nem nyert a Fradi Azerbajdzsánban
A Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén a Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az azeri Qarabag otthonában.
Elolvasom
Átigazolások
Liverpool
Profi szerződést kaphat a magyar tehetség
Az Index információja szerint hosszú távú profi szerződést kaphat a Liverpoolnál az akadémia magyar tehetsége, Farkas Erik. Erre az FA előírásai szerint decembertől kerülhet sor.
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)