Behívták a válogatottba a Fradi csatárát

Marco Djuricin tagja az osztrákok bő keretének.
admin 2016. október 21., péntek 11:09
Marco Djuricin tagja az osztrákok bő keretének.
Szerző: admin 2016. október 21., péntek 11:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Újabb Fradi-játékosra számítanak hazája válogatottjánál. Az Osztrák Labdarúgó Szövetség arról értesítette az NB I címvédőjét, hogy a Ferencváros támadója, Marco Djuricin is ott van a nemzeti együttes Írország elleni vébé-selejtezős, valamint Szlovákia elleni barátságos összecsapására készülő bő keretében.

 A hivatalos és végleges keretet november 2-án hirdeti ki Marcel Koller szövetségi kapitány. Az osztrák csapat pedig november 7-én találkozik majd Bécsben - számol be róla a zöld-fehér klub honlapja.

Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz