A zöld-fehérek válogatott játékosa, Komáromi Péter láb, míg az együttes masszőre fejsérülést szenvedett.
Az FTC futsalcsapata éppen a ma esti, Veszprém elleni mérkőzésre indult, amikor a Vajda Péter és a Könyves Kálmán körút sarkán az egyik autójuk balesetet szenvedett. Komáromi Péter láb-, míg Kocsis Attila masszőr fejsérülést szenvedett, őket kórházba is szállították megfigyelésre - számolt be róla a futsalhungary.hu.
A csapat többi tagja folytatta az utazást kölcsönautóval a Veszprém elleni találkozóra.
Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.