A Tottenham a Fradiból igazolna - sajtóhír

Angliai lapértesülések szerint a Premier League egyik élcsapata vetett szemet az FTC játékosára.
Dudás Gábor 2016. november 14., hétfő 13:00
Angliai lapértesülések szerint a Premier League egyik élcsapata vetett szemet az FTC játékosára.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 14., hétfő 13:00

 A brit Tribal Football (és a Don Balon nevű spanyol portál) is úgy tudja, hogy Mauricio Pochettino, a Tottenham menedzsere hosszabb ideje érdeklődik Cristian Ramírez, a Ferencváros ecuadori balhátvédje iránt, és az argentin menedzser hamarosan lépéseket is tehet a megszerzése érdekében.

A magyar bajnokság legjobb balbekkjének nevezett légiós kapcsán azt írják, hogy már 2012-ben megszerezte volna a Spurs, ám akkor gondok akadtak a munkavállalási engedélyével, így kötött ki végül Németországban a futballista. 

A hír egyelőre sajtóértesülésnek tekinthető, egyik klub sem adott még hivatalos információt arról, hogy az angol sztárcsapat valóban érdeklődne Ramírez iránt. A csakfoci.hu információi szerint a Tottenham eddig biztosan nem tett konkrét lépéseket az ügyben a magyar klub irányába.

A Ferencváros egyébként a hétvégi bajnokiján a Vasas ellen játszik, a zöld-fehérek sikere 2,5-szörös pénzt ér.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Tovább az összes átigazoláshoz