Norvég sajtóhírek szerint megállapodás született a Ferencváros és a Molde között Henry Wingo szerződtetéséről. Már csak a játékossal kell megegyezni.
Ole Erik Stavrum, a Molde vezérigazgatója a norvég vg.no-nak elárulta, hogy klubja megegyezett a magyar bajnokkal Henry Wingo játékjogának megvásárlásáról, de a játékossal való megállapodás még hátra van.
Wingo elsősorban jobbhátvéd, ugyanakkor a védelem mindkét oldalán, de akár szélsőként is bevethető. 2019 nyarán a Seattletől igazolt a Molde csapatába.
Az amerikai játékos az idei szezonban 3 BL-selejtezőn, és 5 EL-csoportmeccsen szerepelt klubjában, többek között pályára lépett a Fradi elleni norvégiai 3-3-as mérkőzésen is.
Olvastad már?
Felkészülés: Négygólos meccset játszott a Fradi a spanyol kiscsapattal - videó
A Ferencváros a harmadik téli felkészülési mérkőzésén 3-1-re nyert a spanyol harmadosztályban szereplő Algeciras ellen Marbellán.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.