Franck Boli szerezte a Ferencváros gólját a Qarabag elleni BL-selejtezőn. A támadó szerint most nehezen meghatározható poszton futballozott.
- Kemény ellenféllel találkoztunk, minden erőnket be kellett vetni védekezésben és támadásban is - kezdte Boli az M4 Sportnak. - Megfogadtunk minden tanácsot, amit az edzőnk mondott. A visszavágón nálunk lesz az előny, mert mögöttünk a közönség. Nem tudom megmondani, hogy milyen poszton játszottam, mondta az edzőnk, hogy jobbról segítsek be, én pedig betartottam az utasítást.
Boli a jövőjét firtató kérdésre is válaszolt.
- Jelenleg itt vagyok a csapatnál és nem foglalkoztat, hogy mit hoz a jövő. Szeretném, ha bejutnánk a csoportkörbe.
Olvastad már?

Dibusznak a nyakáról pattant ki a labda a Qarabag gólja előtt: "A magas páratartalom, a mély, puha talaj sok energiát kivett mindenkiből"
Dibusz Dénesnek volt 1-2 két nagy védése, de a Qarabag góljánál elpártolt tőle a szerencse. A Fradi kapusa úgy érzi, az 1-1 után a visszavágón kiharcolják a továbbjutást a BL-ben.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.