Az Európa Liga H-csoportjában - amelyet 9 ponttal a Ferencváros vezet - megrendezett Trabzonspor-AS Monaco mérkőzésen a vendégcsapat francia védője, Malang Sarr elképesztő öngólt hozott össze csapata német kapusával, Alexander Nübellel együtt.
Ezzel a furcsa öngóllal szerzett vezetést a Trabzonspor, amely aztán végül 4-0-ra kiütötte hercegségbeli ellenfelét.
Olvastad már?
EL: Keserves magyar bosszú és Fradi-zászló égetés - szerb lapszemle
Ezt írják a szerb lapok, miután a Crvena zvezda 2-1-re kikapott csütörtökön a Ferencváros elleni Európa Liga-meccsen. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.