Fradi: Chilei válogatott szélsőt is kaphatnak Boliért a törököktől - sajtóhír

A Gaziantep válogatott játékosát, Ángelo Sagalt is felajánlotta a Fradinak Franck Boliért cserében. Az ulloi129.hu értesülései szerint valóban zajlanak óvatos egyeztetések a felek között.
Budai László 2022. július 27., szerda 15:52
A Gaziantep válogatott játékosát, Ángelo Sagalt is felajánlotta a Fradinak Franck Boliért cserében. Az ulloi129.hu értesülései szerint valóban zajlanak óvatos egyeztetések a felek között.
Szerző: Budai László 2022. július 27., szerda 15:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A török gaziantepgunes.com számolt be a Ferencváros csatárát, Franck Bolit érintő átigazolás újabb fejleményeiről. A török élvonalbeli Gaziantep továbbra is nagyon szeretné megszerezni a zöld-fehérek támadóját, ezért keresi annak a lehetőségét, mivel győzheti meg az NB I címvédőjét a transzferről.

A legfrissebb hírek szerint az egyesület egy bizonyos átigazolási díj mellett felajánlotta chilei válogatott szélsőjét, a 29 éves Ángelo Sagalt is a Fradinak. Az ulloi129.hu úgy tudja, hogy valóban zajlanak erről óvatos egyeztetések.

Ez a Gaziantepnek is kényelmes megoldás lenne, a klub ugyanis szabadulna Ságaltól, akinek a török lap szerint túlságosan magas a fizetése, ám nem teljesített a várakozásoknak megfelelően.

A 18-szoros válogatott szélső az előző szezonban együttese 30 bajnokiján játszott, előtte szintén Törökországban, a Denizlisporban futballozott, azt megelőzően pedig Mexikóban, valamint Chilében.

2017-ben kilenc percet játszott a Konföderációs Kupa döntőjében is, ahol Németország 1-0-ra legyőzte Chilét.

Olvastad már?
Nagy bejelentés: A magyar válogatott játékos 483 nap után visszatérhet a pályára
Kalmár Zsolt DAC EKL-selejtezőjén végre visszatérhet.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz