Vidi: Kiderült, mennyire súlyos a válogatott védő sérülése

A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán adott tájékoztatást Vinícius Paulo sérüléséről.
Csakfoci Admin 2020. február 16., vasárnap 10:02
A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán adott tájékoztatást Vinícius Paulo sérüléséről.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 16., vasárnap 10:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vinícius Paulo közel féléves kihagyás után az idei szezonban másodszor lépett pályára kezdőként az NB I-ben. Egy héttel ezelőtt a Mezőkövesd elleni bajnokin újabb sérülést szedett össze a magyar válogatott védő, miután az 53. percben összeütközött az ellenfél támadójával, Budu Zivzivadzéval, majd a 80. percben le kellett cserélni.

A vizsgálatok után kiderült, hogy a 29 éves játékos rúgást kapott a vádlijára, csonthártya- és izomzúzódást szenvedett, emiatt nem volt ott a Ferencváros elleni meccskeretben - tájékoztatta a klubhonlapot dr. Kovács Tibor, csapatorvos.

A MOL Fehérvár FC legközelebb a ZTE ellen lép pályára a magyar élvonal 22. fordulójában.

Fiola sérülése nem komoly

Fiola Attila a hétközi, Újpest elleni (0-0) kupameccsen sérült meg, szerencsére nem súlyosan, de a Ferencváros ellen nem állt készen a játékra.

Átigazolások
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.
Nyíregyháza
Dreskovic sem marad
A 28 éves montenegrói válogatott védő, Meldin Dreskovic a tavaszi szezonra érkezett kölcsönben a Nyíregyházához, 14 bajnokin 1 gólt szerzett. Most visszatért a Bundesliga 2-es Darmstadthoz.
Tovább az összes átigazoláshoz