Vidi: Kiderült, mennyire súlyos a válogatott védő sérülése

A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán adott tájékoztatást Vinícius Paulo sérüléséről.
Csakfoci Admin 2020. február 16., vasárnap 10:02
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 16., vasárnap 10:02

Vinícius Paulo közel féléves kihagyás után az idei szezonban másodszor lépett pályára kezdőként az NB I-ben. Egy héttel ezelőtt a Mezőkövesd elleni bajnokin újabb sérülést szedett össze a magyar válogatott védő, miután az 53. percben összeütközött az ellenfél támadójával, Budu Zivzivadzéval, majd a 80. percben le kellett cserélni.

A vizsgálatok után kiderült, hogy a 29 éves játékos rúgást kapott a vádlijára, csonthártya- és izomzúzódást szenvedett, emiatt nem volt ott a Ferencváros elleni meccskeretben - tájékoztatta a klubhonlapot dr. Kovács Tibor, csapatorvos.

A MOL Fehérvár FC legközelebb a ZTE ellen lép pályára a magyar élvonal 22. fordulójában.

Fiola sérülése nem komoly

Fiola Attila a hétközi, Újpest elleni (0-0) kupameccsen sérült meg, szerencsére nem súlyosan, de a Ferencváros ellen nem állt készen a játékra.

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.