A Videoton portugál középpályásért harcol egy EL-csoportkörös csapattal - 1,5 millió euróba kerülhet

A 24 éves futballista idén 11 bajnokin három gólt szerzett a portugál élvonalban. A magyar listavezető mellett egy lengyel és egy görög csapat csábítja.
Budai László 2017. november 27., hétfő 17:16
A 24 éves futballista idén 11 bajnokin három gólt szerzett a portugál élvonalban. A magyar listavezető mellett egy lengyel és egy görög csapat csábítja.
Szerző: Budai László 2017. november 27., hétfő 17:16

A portugál O Jogo értesülései szerint a Videoton is bejelentkezett a Pacos Ferreira portugál támadó középpályásáért, Pedrinhóért.

A 24 éves futballistáért azonban komoly harc kezd kialakulni: többek között az Európa Ligában csoportja második helyén álló AEK Athén, valamint a lengyel Lech Poznan is meg akarja őt szerezni.

A portugálok szerint 1,5 millió eurónál kevesebbért biztosan nem engedik el Pedrinhót, akinek 2020 nyaráig szól jelenlegi szerződése.

A futballista ebben a szezonban 11 portugál bajnokin lépett pályára, és három gólt szerzett.

Átigazolások
ETO
Vitális Milán
A csapatkapitány elmondta, reméli, olyan teljesítményt tett le idén, amivel tovább tud lépni.
FTC
Keane: no comment!
Robbie Keane a jövőjét firtató kérdésre: "No comment! Élő szerződésem van, azt pedig nem tudom irányítani, hogy a média mit ír velem kapcsolatban." Részletek.
ZTE
Campos bizonytalan
"Még egy évem van a szerződésemből, ugyanis életbe lépett az opció a bentmaradással. Arra garanciát viszont nem tudok vállalni, hogy ki is töltöm a szerződésem" - mondta Nuno Campos.
Tovább az összes átigazoláshoz