A fehérvári klub közös megegyezéssel bontott szerződést a magyar középpályással.
A csakfoci.hu számolt be róla elsőként, hogy Ezekiel Hentyhez és Fejes Andráshoz hasonlóan Barczi Dávid is a Videoton második csapatához kerül a télen, és a játékostól megválna a klub. Információnk nem sokkal később be is igazolódott.
A Vidi most hivatalos honlapján azt is bejelentette, hogy Barczi Dávid közös megegyezéssel szerződést bontott az egyesülettel.
A 28 esztendős játékos 2016 nyarán szabadon igazolható labdarúgóként érkezett Fehérvárra, azt megelőzően a DVTK és az Újpest játékosa volt. Az előző és a jelenlegi kiírásban mindössze hét élvonalbeli találkozón lépett pályára, ezeken 235 perc jutott neki.
Átigazolások
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.