Szeptember 3-án sorsdöntő mérkőzést játszik a Zöld-foki Köztársaság Líbia ellen, amelyre Stopira, a Videoton védője is meghívót kapott.
- Utolsó csoportmeccsünket játsszuk szeptember 3-án, hazai környezetben, Líbia ellen a 2017-es Afrika-Kupa selejtezőjében. Az már biztos, hogy a csoportunkban a második helyen fogunk végezni, Marokkót már nem érhetjük utol, és bennünket sem foghat be Líbia. Azonban mindenképp nyernünk kell, hiszen csak a két legjobb csoportmásodik jut ki a jövő évi kontinensviadalra, matematikailag pedig csak akkor lesz erre esélyünk, ha megszerezzük a 3 pontot. Tavaly Egyiptomban játszottunk Líbiával, és 2-1-re nyertünk ellenük, nagyon bízom benne, hogy hazai környezetben is sikerül őket legyőznünk - nyilatkozta a vidi.hu-nak Stopira.
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)