Segítsd te is futásoddal a Vidi bajnokának gyógyulását!

Réti Patrik, a Vidi harmadik bajnokcsapatának középpályása továbbra is küzd súlyos betegségével. Április 16-án te is segíthetsz!
Privacsek András 2022. március 23., szerda 19:10
Réti Patrik, a Vidi harmadik bajnokcsapatának középpályása továbbra is küzd súlyos betegségével. Április 16-án te is segíthetsz!
Szerző: Privacsek András 2022. március 23., szerda 19:10

Április 16-án második alkalommal kerül sor a Csókakör Jótékonyság Trail futóversenyre - írja a molfehervarfc.hu. A festői környezetből, a Jordán Parkerdőből induló terepfutás szervezői ezúttal a 2020 augusztusában gyógyíthatatlan csontvelőbetegséggel diagnosztizált korábbi Vidi-játékost, a harmadik bajnokcsapat tagját, Réti Patrikot segítik majd a nevezési díjakból befolyó összegekkel.

Az esemény házigazdái a családoknak, gyerekeknek csokivadászattal, 400 méteres és 2 kilométeres versennyel készültek, míg az edzettebbek 7, 14 és 21 kilométeres távon próbálhatják ki gyorsaságukat és állóképességüket!

Nevezni itt tudtok.

Réti Patrik 1998-ban született, az utánpótlás-évek után egy Dunaszerdehely elleni felkészülési mérkőzésen mutatkozott be a Vidi első csapatában, majd két találkozón pályára lépett a 2017/2018-as bajnoki címet hozó szezonban is. Később a Siófok és a Gyirmót játékosa volt, amikor 22 esztendősen vissza kellett vonulnia a betegség miatt. A labdarúgástól és a Viditől sem szakadt el, jelenleg a klub utánpótlásában videóelemzőként dolgozik.

Átigazolások
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Újpest/ Puskás Akadémia
Markgráf Ákos
A Csakfoci úgy értesült, hogy az Újpest célkeresztjében lehet a Puskás Akadémia magyar védője, Markgráf Ákos.
Újpest/Nyíregyháza
Muhamed Tijani
A legfrissebb hírek szerint a tavasszal Nyíregyházán kölcsönben szereplő nigériai csatár, Muhamed Tijani az Újpesthez igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz