Olaszországból hozna haza magyar fiatalt a Fehérvár

A csakfoci.hu információi szerint jó eséllyel a MOL Fehérvár FC-hez szerződhet a 20 éves csatár.
Nyikes Zoltán 2019. augusztus 21., szerda 16:00
A csakfoci.hu információi szerint jó eséllyel a MOL Fehérvár FC-hez szerződhet a 20 éves csatár.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. augusztus 21., szerda 16:00

Tizenhatéves korában, 2015 nyarán igazolt Győrből az olasz élvonalbeli Atalanta utánpótlásához az U19-es válogatottban is megforduló labdarúgó, Szabó Levente, aki a bergamóiakkal U17-es bajnoki címet ünnepelhetett.

A fiatal támadó ezt követően két évvel később a több játéklehetőség reményében a Genoához szerződött, ahol eddig csak a Primavera-bajnokságban kapott szerepet, azaz a tartalékcsapatban számítottak rá.

Honlapunk úgy értesült, a 20 éves támadó hazatérhet, és nagy valószínűséggel a MOL Fehérvár FC-ben folytathatja pályafutását.

Szabó a 2018/19-es idényben 14 alkalommal lépett pályára a tartalékbajnokságban, ahol hét gól és egy gólpassz fűződött a nevéhez.

Átigazolások
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz