NB I: Juhász Roland után újabb vezetőt igazol a Vidi

Honlapunk úgy tudja, hogy Juhász Roland után egy másik szakembert is igazol a MOL Fehérvár FC a harmadosztályú III. Kerületi TVE-től.
Privacsek András 2022. október 26., szerda 18:36
Honlapunk úgy tudja, hogy Juhász Roland után egy másik szakembert is igazol a MOL Fehérvár FC a harmadosztályú III. Kerületi TVE-től.
Szerző: Privacsek András 2022. október 26., szerda 18:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu információi szerint Szabó Bence, a III. Kerületi TVE ügyvezetője hamarosan átteszi székhelyét Fehérvárra és az NB I 9. helyén álló csapatért fog majd dolgozni. Szabó öt év után távozhat az óbudaiaktól.

A Kerület tavaly feljutott az NB II-be, majd azonnal kiesett. Jelenleg az NB III Nyugati csoportjának 5. helyén áll.

Mint ismert, bő egy hete Juhász Roland került a Kerülettől a Vidihez, aki Sallói István távozása után a klub sportigazgatója lett.

Olvastad már?
Juhász az újjáformálódó Vidiről: "Szabi tud ebbe az öltözőbe berobbanni" - ha nincs karakteres játékos, akkor karakteres edző kell
Juhász Roland sportigazgató és Huszti Szabolcs vezetőedző is arról beszélt első nyilatkozatában, hogy a csapatot ki kell billenteni a rossz szériából.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz