Fotó: molfehervarfc.hu

NB I: A francia válogatott is közbeszólt - a Vidiről és a Diósgyőrről tett bejelentést az MLSZ

A MOL Arénába szervezett UEFA-rendezvények miatt felcserélte a pályaválasztói jogokat a Fehérvár és a DVTK.
Nyikes Zoltán 2021. február 5., péntek 12:23
Fotó: molfehervarfc.hu
A MOL Arénába szervezett UEFA-rendezvények miatt felcserélte a pályaválasztói jogokat a Fehérvár és a DVTK.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. február 5., péntek 12:23

Az MLSZ Versenybizottsága a két klub közös kérelme alapján hozzájárult a MOL Fehérvár FC és a DVTK két hátralévő OTP Bank Liga bajnoki mérkőzésén a pályaválasztói jog felcseréléséhez - írja az mlsz.hu.

Ennek megfelelően február 20-án Székesfehérváron, míg május 8-án Miskolcon mérkőzik meg egymással a két csapat.

A változtatásra a MOL Arénába szervezett UEFA-rendezvények miatt volt szükség. A MOL Aréna Sóstóban a szokásos bajnoki- és kupamérkőzéseken kívül három U21-es Eb-mérkőzést rendeznek, majd a júniusi, részben hazai rendezésű Európa-bajnokság alatt a francia válogatott edzőpályaként használja a létesítményt.

Mindeközben pedig szükséges elvégezni a gyepszőnyeg erre az évre tervezett teljes felújítását. Ahhoz, hogy a felújítás a franciák érkezése előtt időben elkészüljön, a munkálatoknak legkésőbb áprilisban meg kell kezdődniük. A pályaválasztói jog felcserélése volt az egyetlen lehetőség a magyar felek által az UEFA felé vállalt szervezési feladatok ellátására.

Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz