Juhász Roland, a MOL Vidi FC csapatkapitánya 250. NB I-es mérkőzésén lépett pályára még a Mezőkövesd ellen, de a mérföldkő megünneplésére most került sor, ráadásul épp nevelőegyesülete, az MTK ellen. A végül a kék-fehérek 3-0-s sikerét hozó találkozót megelőzően Kovács Zoltán, a Vidi, illetve Polyák Balázs, az MTK sportigazgatója ajándékozta meg egy-egy mezzel a jubiláló védőt.


https://www.instagram.com/p/BoqrJvfg9Gu/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ddnff45nuh9b
Átigazolások
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
ETO
Tóth Rajmund
Állítólag már Tóth Rajmund alternatíváját keresi a Nürnberg, a német másodosztályból kiesett játékos iránt érdeklődhetnek.
Légiósok
Végleg marad?
A patinás Kicker szerint Szalai Attila kölcsön után végleg a lengyel élvonalbeli Pogon Szczecin játékosa lehet. A Hoffenheim kis összeget remélhet a három évvel ezelőtt 12 millió euróért igazolt védőért.