Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu korábbi értesülései: a lengyel élvonalbeli csapat felvette a kapcsolatot Asmir Suljiccsal és meg is egyezett vele.
A csakfoci.hu elsőként számolt be róla, hogy a lengyel élvonalbeli Wisla Krakkó bejelentkezett Suljic Asmirért, akire a Videotonnál már nem számítanak. Amint akkor megírtuk: a lengyelek ajánlatot is tettek a szélsőért, de nem sikerült megegyeznie a két klubnak.
A Wisla most hivatalos honlapján erősítette meg korábbi értesüléseinket, és bejelentette, hogy megegyezett a labdarúgóval – mivel Suljic szerződése a nyáron lejár, így erre lehetősége volt az egyesületnek.
Suljic azonban csak július 1-jétől csatlakozik a Wislához, így ingyen vált klubot. A játékossal 2020. június 30-ig írnak alá, de a kontraktus egy év hosszabbítási opciót is tartalmaz.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.