Gyűjtést szervezett a Vidi agydaganattal diagnosztizált játékosának

Több mint másfél millió forint jött már össze az adakozásból és a mezlicitből Horváth Máté Bendegúznak és családjának.
Dudás Gábor 2022. szeptember 29., csütörtök 9:51
Több mint másfél millió forint jött már össze az adakozásból és a mezlicitből Horváth Máté Bendegúznak és családjának.
Szerző: Dudás Gábor 2022. szeptember 29., csütörtök 9:51

A MOL Fehérvár U14-es csapatának egyik tehetséges tagjánál, Horváth Máté Bendegúznál májusban agydaganatot diagnosztizáltak az orvosok, a kemoterápia után pedig családja ausztriai kezelésre gyűjt.

A Vidi kapusa, Kovács Dániel, az első csapat által gyűjtött több mint egymillió forintot személyesen adta át a múlt hét során Máté édesapjának, kedden pedig lezárult a klub által hirdetett jótékonysági licit is. Fiola Attila meze 180 000, Nego Loic meze 110 000, Stopira dressze pedig 90 000 forintért kelt el, így összesen 380 000 forintot sikerült gyűjteni a kezelés támogatására - írja a molfehervarfc.hu.

Aki a továbbiakban is támogatná a családot, az megteheti ezt az alábbi számlaszámla utalva. A "G-pont" szurkolói csoport is ezt tette, a tagok úgy döntöttek, hogy közösen megduplázzák a licitből befolyt összeget, és további 380 000 forintot adományoztak Máté kezelésére.

OTP BANK: 11773487-01939435

Kedvezményezett: Horváth Krisztián

Közlemény: Horváth Máté Bendegúz

Átigazolások
MTK/DVSC
Kapuskérdés
Váratlan csavar a kapuskérdésben az MTK-Debrecen-Fradi-Honvéd négyszögben.
Légiósok
Gera aláírt
Gera Dániel hivatalosan is aláírta szerződését az iráni Persepolis FC‑nél - néhány részlet is kiderült a klubváltásáról.
FTC / DVSC
Lehet még csavar is Varga ügyében
Lehet, hogy Varga Ádám mégis Debrecenben, és nem az FTC-nél véd majd a tavaszi szezonban - ez az egyik lehetséges megoldás a Lokinál.
Tovább az összes átigazoláshoz