Bombagólja után könnyekben tört ki a Fehérvár ukrán játékosa, majd üzent hazájának - videó

A MOL Fehérvár ukrán játékosa, Ivan Petrjak óriási góllal juttatta előnyhöz a csapatát az ETO ellen a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében. A találat után aztán elsírta magát és három ukrán csapattársával együtt fejezte ki szolidaritását a háború borzalmait átélő ukrán emberekkel. A találkozót végül a fehérváriak 2-1 arányban elveszítették.
Póczik Dávid 2022. március 4., péntek 9:28
A MOL Fehérvár ukrán játékosa, Ivan Petrjak óriási góllal juttatta előnyhöz a csapatát az ETO ellen a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében. A találat után aztán elsírta magát és három ukrán csapattársával együtt fejezte ki szolidaritását a háború borzalmait átélő ukrán emberekkel. A találkozót végül a fehérváriak 2-1 arányban elveszítették.
Szerző: Póczik Dávid 2022. március 4., péntek 9:28
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz