Kovácsik Ádám még októberben szenvedett térdízületi szalagsérülést, majd novemberben megműtötték. Most pedig elmondta, hogy mikor térhet vissza.
- Ha minden jól alakul, akkor áprilistól edzhetek a csapattal. A nyári felkészülési meccseken reményeim szerint már állhatok a kapuban. Február elején fogok tudni elkezdeni kocogni. Labdát rúgni, fogni, azt talán már januárban, mondtam is Brokinak (Brockhauser István, kapusedző – a szerk.), hogy az edzőtáborban úgy készüljön, hogy én is viszek kesztyűt, és ha más nem, akkor ülve edzek - mondta Kovácsik Ádám a feol.hu-nak.
Átigazolások
Légiósok
Pintér és Torvund távozik
Pintér Bence és Torvund Alexander is távozik a román másodosztály 20. helyén álló CSM Olimpia Satu Mare együttesétől.
Fradi
16 millió euró Tóthért?
A lalaziosiamonoi.it arról írt szerda délután, hogy a Lazio 16 millió eurót plusz bónuszokat is megadna Tóth Alexért, és a rómaiak közel is járnak a magyar középpályás megszerzéséhez.
Fradi
Itt az első igazolás
Az FTC hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a svájci FC Zürich argentin belső védőjét, Mariano Gómezt.