Jelenleg a MOL Fehérvár FC négy játékosa is a Vidi második csapatával edz, Elek Ákos ráadásul már tavaly nyár óta, egy év azonban még hátravan a szerződéséből.
Mint ismert, a Konferencia Ligából való korai búcsú után három játékos is a második csapathoz "száműztek" Fehérváron. Lyes Houri, Evandro és Samy Bourard is az NB III-as együttes edzéseit látogatja.
Ahogyan Elek Ákos is, aki tavaly nyáron került ki az első csapat keretéből. A 48-szoros válogatott középpályást azonban még egyéves szerződés köti a Vidihez.
Elek 2011-ben bajnok volt a fehérváriakkal, 2016-ban pedig a franciaországi Európa-bajnokságon szerepelt a magyar válogatottal.
Átigazolások
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Békéscsaba
Márkussal bontottak
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.