A Vidi alapembere úgy gondolja, győzelemmel kezdenek majd a Puskás Akadémia ellen: "Egyre jobb formába lendül a csapat"

Ivan Petrak, úgy érzi eredményességben és játékban is fejlődött a Fehérvár, ezért bizakodó a bajnoki rajt előtt.
Privacsek András 2022. január 23., vasárnap 9:39
Ivan Petrak, úgy érzi eredményességben és játékban is fejlődött a Fehérvár, ezért bizakodó a bajnoki rajt előtt.
Szerző: Privacsek András 2022. január 23., vasárnap 9:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- A Sturm Graz elleni mérkőzés nehéz volt, hiszen a mellett, hogy erős ellenféllel játszottunk, a meccset megelőző napokban többször is napi két edzésünk volt füvön és műfüvön egyaránt, valamint sokat készültünk a konditeremben is. Mindezek mellett úgy érzem, hogy az eredmény mellett játékban is előreléptünk a korábbi, ZTE elleni találkozóhoz képest. A legfontosabb most az, hogy az első bajnokira készen álljunk, az erre való felkészülést szolgálja majd ennek a téli időszaknak a hátralévő bő egy hete. Úgy érzem, a felkészülés kezdete óta folyamatosan egyre jobb formába lendül a csapat, és abban bízom, hogy ennek a Puskás Akadémia elleni bajnokin győzelem lesz az eredménye - mondta Ivan Petrjak a molfehervarfc.hu-nak.

A Fehérvár a 4. helyről várja  a bajnoki folytatást. Január 30-án a 3. Puskás Akadémia otthonában lép pályára a Vidi.

Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz