8 Vidi-játékos kapott meghívót 3 különböző válogatottba

Stopira is hazája válogatottját képviselheti szeptemberben.
Privacsek András 2018. augusztus 26., vasárnap 13:48
Stopira is hazája válogatottját képviselheti szeptemberben.
Szerző: Privacsek András 2018. augusztus 26., vasárnap 13:48

Három különböző válogatottba összesen 8 Vidi-játékos kapott meghívót ezen a héten, a balhátvéd Lesotho legjobbjai ellen készülhet - írja a molvidi.hu.

Marco Rossi a magyar válogatott 23 fős keretébe hat Vidi-játékost (Kovácsik Ádám, Vinícius Paulo, Fiola Attila, Tamás Krisztián, Kovács István, Pátkai Máté) hívott meg. Rajtuk kívül Boban Nikolovot is beválogatta a macedón szövetségi kapitány, ezúttal pedig Stopira kapta kézhez a Zöld-foki Köztársaság Labdarúgó Szövetségének meghívóját.

Olvastad már?
Dzsudzsákot kihagyta Rossi első válogatott keretéből - itt a névsor
Kihirdette első, 23 fős keretének névsorát Marco Rossi a Finnország és Görögország elleni, szeptemberi Nemzetek Ligája-mérkőzések előtt. Egy nagy visszatérő és újoncok is kaptak meghívót, Dzsudzsák Balázs viszont nem.
Elolvasom
Címkék: #Vidi #Stopira
Átigazolások
Légiósok
Sallói klubot válthat
Úgy hírlik, Sallói Dániel elhagyja a Sporting Kansas City csapatát.
Szentlőrinc
Eszéki érkező
Az átigazolási időszak hajrájában is történt változás a Szentlőrinc keretében. A 19 esztendős Zeravica Marino kölcsönben érkezik a horvát első osztályú NK Osijek gárdájától a tavaszi szezonra.  
Paks
Ketten is aláírtak
Silye Erikkel és Máté Csabával hosszabbítottak: a ballábas szélső további három, míg a fiatal középpályás további négy évre írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz