A Diósgyőr - Debrecen mérkőzés hajrájában Kinyik Ákos súlyos sérülést szenvedett.
A mérkőzés 86. percében diósgyőri Cortes fejbe rúgta a menteni igyekvő debreceni Kinyiket. Úgy tűnt, a Debrecen védője az eset után egy pillanatra elveszítette az eszméletét, majd hordágyon kellett levinni. A DVSC beszámolója szerint a játékos agyrázkódást szenvedett.
A vendégek a mérkőzés utolsó perceit emberhátrányban fejezték be, mivel az összes cseréjüket kihasználták, de így is megnyerték a mérkőzést 2-1-re.
Átigazolások
DVTK
Blagojevic képben?
A boon.hu újabb ex-debreceni edző, ezúttal Srdjan Blagojevic nevét dobta be a diósgyőriek kapcsán. Időközben Nestor El Maestro pedig elkelt, ő a szaúdi Al Najmához írt alá.
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.