Felemás hírekről számolt be a Loki hivatalos oldala. A hajdúságiak bokaműtéten áteső hátvédje, Bényei Balázs már a csapattal edz, míg a csapat légiósa, Erik Cikos belázasodott.
A Loki jobbhátvédje, Bényei Balázs a július 4-i edzésen sérült meg, elszakadt a bokaszalagja. Az 28 éves játékost másnap délelőtt megműtötték, akkor három hónapos kihagyást jósoltak neki - jelenleg a csapattal együtt edz.
A klubhonlap beszámolója szerint a szlovák védő, Erik Cikos belázasodott, jelenleg vizsgálatokra jár.
A vádlisérülést szenvedő Albion Avdijaj felépülése jó ütemben halad, aki rövid időn belül ismét a szakmai stáb rendelkezésére állhat.
Végül, de nem utolsósorban a spanyol középpályásnak, Ezequiel Calventének fül- és arcüreggyulladása volt, de már meggyógyult, és már teljes értékű munkát végez.
Átigazolások
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Újpest
Kölcsönben a kapus
Az Újpest az NB III-as Tiszafüredi VSE csapatának adta kölcsön 19 éves kapusát, Svékus Olivért, aki ősszel a Videoton FC Fehérvár játékos volt.