Tragikus hírt kapott a Loki a Fradi elleni rangadó előtt

66 éves korában, súlyos betegség következtében elhunyt dr. Pikó Károly, a DVSC csapatorvosa.
Dudás Gábor 2018. április 13., péntek 16:26
66 éves korában, súlyos betegség következtében elhunyt dr. Pikó Károly, a DVSC csapatorvosa.
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 13., péntek 16:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dr. Pikó Károlynak sport-, belgyógyász-, sürgősségi-, katasztrófa- és katonaorvostan végzettsége is volt. Huszonöt évig a magyar atlétikai válogatott orvosaként dolgozott. Hazánkat az atlantai, sydneyi és athéni olimpián képviselte, mint az olimpiai csapat tagja.

A DVSC labdarúgócsapatának 2011 óta volt az orvosa. Nyugodjék békében.

Átigazolások
Csíkszereda
Szabó István
Nulla pont négy meccs után: katasztrofálisan indult a Csíkszereda idénye, ami - sajtóhírek szerint - Szabó István állásába kerülhet.
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Tovább az összes átigazoláshoz