A védőnek elszakadt a bokaszalagja, hosszabb kihagyás vár rá.
A szerdai edzésen sérült meg Bényei Balázs, akinek – mint később kiderült – elszakadt a bokaszalagja. A védőt ma délelőtt megműtötték, több hónapos kihagyás vár rá - írja a dvsc.hu.
A 28 éves, korábban Mezőkövesden és Békéscsabán is futballozó Bényei ez előző idényben abszolút alapembere volt a Lokinak, 27 bajnokin lépett pályára, mindannyiszor kezdőként.
Ami a DVSC másik sérült játékosát illeti, a szerb Aleksandar Jovanovic továbbra is rehabilitáción van, jövő héten kezdheti a futóedzéseket.
Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.