NB I: Elveszítheti a Fradi és a Vidi elleni hősét a Haladás

A Debrecen és a Haladás egyelőre nem tudott megegyezni Mészáros Karolról, így a szlovákiai játékos a Lokinál kezdi el a téli felkészülést.
Privacsek András 2018. január 7., vasárnap 12:40
A Debrecen és a Haladás egyelőre nem tudott megegyezni Mészáros Karolról, így a szlovákiai játékos a Lokinál kezdi el a téli felkészülést.
Szerző: Privacsek András 2018. január 7., vasárnap 12:40

Mészáros Karol 2017 januárjában került a Debrecentől a Haladáshoz kölcsönbe, ahol összesen 20 mérkőzése játszott és 2 gólt szerzett.

A két klub még nem tudott megegyezni a játékos sorsáról, az egyeztetések tovább folynak, így egyelőre nem véglegesen kell lemondaniuk a Hali-drukkereknek a zöld-fehérek 10-eséről, aki azonban a DVSC-vel kezdi meg a téli felkészülést - írja a haladasfc.hu.

Mészáros a Ferencváros és a Videoton ellen is rendkívül fontos gólt szerzett ősszel.

Íme, a találatok:

Átigazolások
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Tovább az összes átigazoláshoz