Fotó: dvsc.hu
Lágyéki sportsérvvel műtötték meg a debreceniek játékosát, Poór Patrikot.
Az elmúlt egy hónapban nem számíthatott a DVSC szakmai stábja Poór Patrikra, akit lágyéki sportsérvvel műtött meg dr. Dede Kristóf kedden délután a fővárosban - számolt be róla a debreceni klubhonlap.
A beavatkozás során szerencsére minden rendben zajlott, a 28 éves védőre pihenés, majd 3-4 hetes rehabilitáció vár. A cél, hogy a játékos a társaival kezdje el a nyári felkészülést június 20-án.
Olvastad már?
Majdnem totális átalakulás jön Diósgyőrben: Vukmir maradhat, de új főnököt kap
A csakfoci.hu információi szerint a következő NB II-es idényt is Dragan Vukmir irányításával kezdi meg a feljutásról lemaradó DVTK, mint ahogy az is eldőlt, hogy ki veszi át az áprilisban lemondott sportigazgató, Benczés Miklós helyét. A játékoskeretben közben hatalmas átalakítás várható.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.