Már az ötödik hely is jó lenne a Lokinak

Mészáros Norbert, a Debrecen védője beszélt a csapatról és az új vezetőedzőről is.
Privacsek András 2016. augusztus 28., vasárnap 11:02
Mészáros Norbert, a Debrecen védője beszélt a csapatról és az új vezetőedzőről is.
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 28., vasárnap 11:02

- Mindenképpen azt várom, hogy hamar kilábaljunk a hullámvölgyből. Továbbá bízom benne, hogy a bajnokság végén az első ötben végez csapat. A magam részéről pedig sosem törekedtem arra, hogy minél technikásabb legyek, sokkal inkább az egyszerű játék híve vagyok. Ezt próbálom tartani, és az utolsó leheletemig küzdeni a klubért.

A védő beszélt Leonel Pontesről, az új vezetőedzőről is.

- Egy profi szakember, aki mind szakmailag, mind emberileg nagyon topon van. Bízom abban, hogy ennek a klub is előnyét fogja élvezni, és jól fogunk szerepelni az új mesterrel. (dvsc.hu)

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz