Loki: Még mindig sok a sérült

Négy játékos végzett különböző rehabilitációs munkát a debrecenieknél.
Privacsek András 2016. augusztus 23., kedd 10:40
Négy játékos végzett különböző rehabilitációs munkát a debrecenieknél.
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 23., kedd 10:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Takács Tamás és Szatmári Csaba Dankó Mihály rehabilitációs edzővel készült az egyik füves pályán, míg Aleksandar Jovanovic és Szakály Péter a konditeremben végezte az előírt feladatokat.

Szakály Péternek még Zsodinóban szakadt be a vádlija, ebből a sérülésből már felépült, pályára is lépett, de az egyik edzésen ismét fájlalta a lábát. Kiderült, mindez egy folyadékgyülem miatt van, szerdán kontrollra kell mennie, és ha minden rendben, csatlakozhat a csapathoz.

Aleksandar Jovanovic a Haladás ellen kapott egy medvepuszit, holnap rá is kontroll vár, mint ahogy a hasfalhúzódás után lábadozó Szatmári Csabára is.

Takács Tamás még az MTK elleni bajnokin szenvedett részleges bokaszalag-szakadást, de szerencsére holnap elkezdheti a teljes értékű munkát. (dvsc.hu)

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz