Hosszú ideig szeméremcsont-gyulladással bajlódott a DVSC 28 éves játékosa, Poór Patrik, aki az elmúlt hétvégén visszatért a kezdőcsapatba, és a Kisvárda elleni bajnokin a védelem jobb szélén kapott helyet.
– Nem volt egyszerű az az időszak, melyet kényszerből kellett kihagynom, de szerencsére jól sikerült a felkészülésem és a koronavírus is elkerült. Bízom benne, a Kisvárda ellen nyújtott teljesítményemmel bebiztosítottam a helyem a kezdőbe, és stabil tagja leszek a csapatnak – fogalmazott Poór Patrik a dvsc.hu-nak. – Próbáljunk reálisak maradni, a Kisvárda elleni mérkőzés képe alapján örüljünk, hogy kapott gól nélkül lehoztuk a kilencven percet. Ez mindenképp pozitív. Viszont arra kell törekednünk, hogy a támadójátékunk még bátrabb és önbizalommal teli legyen, ez esetben jó eredményt érhetünk el a Székesfehérvár otthonában. Tudjuk, mi kell ahhoz, hogy nyerjünk a Mol Fehérvár vendégeként, mindent elkövetünk, hogy sikerüljön.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.