Hosszú ideig szeméremcsont-gyulladással bajlódott a DVSC 28 éves játékosa, Poór Patrik, aki az elmúlt hétvégén visszatért a kezdőcsapatba, és a Kisvárda elleni bajnokin a védelem jobb szélén kapott helyet.
– Nem volt egyszerű az az időszak, melyet kényszerből kellett kihagynom, de szerencsére jól sikerült a felkészülésem és a koronavírus is elkerült. Bízom benne, a Kisvárda ellen nyújtott teljesítményemmel bebiztosítottam a helyem a kezdőbe, és stabil tagja leszek a csapatnak – fogalmazott Poór Patrik a dvsc.hu-nak. – Próbáljunk reálisak maradni, a Kisvárda elleni mérkőzés képe alapján örüljünk, hogy kapott gól nélkül lehoztuk a kilencven percet. Ez mindenképp pozitív. Viszont arra kell törekednünk, hogy a támadójátékunk még bátrabb és önbizalommal teli legyen, ez esetben jó eredményt érhetünk el a Székesfehérvár otthonában. Tudjuk, mi kell ahhoz, hogy nyerjünk a Mol Fehérvár vendégeként, mindent elkövetünk, hogy sikerüljön.
Átigazolások
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Fradi
Ajánlat Gruberért
A Csakfoci úgy tudja, külföldről érkezett ajánlat Gruber Zsomborért, és van is esély rá, hogy a támadó légiósként folytassa.