„Láttam, hogy csupa vér a kezem” – a Loki fiataljának kiesett 3 másodperc

Sós Bence nem tudta a saját lábán elhagyni a pályát, miután komoly sérüléseket szenvedett a Haladás elleni bajnokin. A debreceni játékosnak eltört az orra, szétnyílt a szemöldöke és agyrázkódása is volt.
admin 2017. október 23., hétfő 17:54
Sós Bence nem tudta a saját lábán elhagyni a pályát, miután komoly sérüléseket szenvedett a Haladás elleni bajnokin. A debreceni játékosnak eltört az orra, szétnyílt a szemöldöke és agyrázkódása is volt.
Szerző: admin 2017. október 23., hétfő 17:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Haladás ellen 1-1-es döntetlennel végződő találkozót nem tudta végigjátszani a hazaiak játékosa, Sós Bence. A debreceni futballista az első félidő végén startolt rá egy labdára, amire az egyik vendégjátékos is szeretett volna lecsapni. A játékszert végül Sósnak sikerült megjátszania, igaz ezt csak később tudta meg, hiszen néhány másodperc kiesett a fiatal játékosnak.

- Teljesen ártalmatlan szituáció volt, egy pattogó labdára indultam az ellenfél játékosával, és nekem sikerült elfejelnem, de ezt már csak később tudtam meg, mert három másodperc teljesen kiesett. Csak arra eszméltem, jön be a csapatorvosunk, Tamás doktor, illetve Dankó Misi, és láttam, hogy csupa vér a kezem. Nem éreztem semmilyen fájdalmat, nem is tudtam, hogy az orrommal vagy mással történt valami. – mondta a játékos a dvsc.hu-nak.

Sós az ápolást követően még visszatért a pályára, de egyből érezte, hogy baj van, és nem tudja folytatni a találkozót.

- Bekötötték a fejemet, és visszatértem a pályára. Egy méter kocogás után, mint akit izomból fejbe vágtak, elkezdett forogni velem a világ. Egyből jeleztem, hogy baj van, az öltözőig sem tudtam eljutni, mert akkor már nagyon fájt. Jöttek a mentősök, kórházba szállítottak, ott derült ki, hogy eltört az orrom, és szétnyílt a szemöldököm, amit össze is kellett varrni, emellett agyrázkódást szenvedtem.

A debreceni játékos orrcsontját vasárnap helyre rakták, de a héten még nem állhat Herczeg András rendelkezésére. A varratkiszedés után jövő hét hétfőn csatlakozhat társaihoz, akinek majd arcvédő maszkot kell viselnie.

A hétvégén a Vasas futballistája, Gaál Bálint is ijesztő körülmények között maradt a gyepen a Balmazújváros elleni mérkőzésen.

Átigazolások
Karcag
Akik maradnak
Kovalovszki Máté, Sághy Félix, Pap Zsolt, Fazekas Lóránt, Szekszárdi Tamás, Székely Dávid, Györgye Márk, Girsik Áron, Győri Ábel és László Dávid is marad Karcagon.
Nagykanizsa
Három Vasas-játékos érkezett
A Vasas II előző szezonjának házi gólkirálya, a 15 találatig jutó Jován Vilmos, valamint Puskás Zsombor és Magyar Miklós az NB II-es újonc Nagykanizsánál tölti a szezont kölcsönben. (vasasfc.hu)
Vasas / Ajka
Ketten kölcsönben
Két támadó érkezett a Vasastól az NB II-es Ajkához: a 22 éves Artner Dávid és a 21 éves Pintér Attila Filip szezon végéig lesznek a Veszprém megyei csapat játékosai.
Tovább az összes átigazoláshoz