Jó eséllyel a Slovan Bratislava csapatában folytatja pályafutását Holman Dávid. A pozsonyiak megvásárolják a Loki játékosát.
Holman Dávid elhagyhatja a DVSC csapatát. A debsport.hu arról számolt be, hogy a klub értékesítette a támadó középpályást, a hírek szerint a DVSC elnöke már meg is állapodott a mai napon az eladásáról.
A csakfoci.hu forrásai szerint Holman eladására valóban jó esély van, szinte biztosan távozik a Loki 10-ese. Információink szerint a magyar játékos azonban nem az NB I-ben belül vált, a pozsonyi Slovan játékosa lesz.
Amint arról honlapunk elsőként beszámolt: a szlovák bajnokság élcsapata már másfél hónapja is hívta őt, de akkor nem köttetett egyezség, úgy tudjuk viszont, hogy most létrejön az üzlet.
A Loki egyébként volt játékosával erősíthet: Bódi Ádám visszatérhet Debrecenbe a Viditől.
Átigazolások
MTK
Belényesi távozóban?
A nyáron igazolt belső védő, Belényesi Csaba máris távozhat az MTK Budapesttől, miután kevés játéklehetőséghez jutott eddig a szezon során. A Kék Fehér Liba Média szerint a Paks érdeklődik iránta.
Újpest
Lacoux távozóban
Sajtóhírek szerint két idény után távozhat az Újpest csapatából Tom Lacoux, aki már pénteki bajnoki keretébe sem került be. (Lila Sector)
Ferencváros
Acolatse leendő csapata
Elton Acolatse ügyében megállapodás születhetett a Ferencváros és a szaúd-arábiai Al-Hazem csapata között.