Mészáros Norbertre és Bereczki Dánielre háromhetes pihenő vár, Ferenczi János ugyanakkor visszatért a csapathoz.
                                    
                            A DVSC belső védője, Mészáros Norbert még a múlt hét elején sérült meg egy edzésen - írja a dvsc.hu. A játékos combfeszítőjének külső fejében lett egy szakadás, amely miatt háromhetes pihenőre kényszerül.
Bereczki Dániel az NB III-as, REAC elleni mérkőzésen szenvedett részleges szakadást a combközelítőjében. Mészároshoz hasonlóan, rá is három hét pihenő vár.
Szilvási Péter bő egy hete térdműtéten esett át, tegnap pedig kiszedték a varratokat. A játékos elkezdte a rehabilitációt, amely körülbelül három-négy hétig tart majd.
Jó hír ugyanakkor, hogy Ferenczi János a hét elejétől visszatért a csapathoz, és újra teljes értékű munkát végezhet.
Átigazolások
    
                    Dorog
                        Nikházi továbbáll
                    Edzőváltás Dorogon: információink szerint az augusztusban kinevezett Nikházi Márk távozik a klubtól.
                
            
                    Fradi
                        Keane PL-klubnál jelölt?
                    Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
                
            
                    Szentlőrinc
                        Márton is a jelöltek között volt
                    Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.