Edzésen lepték meg a Loki játékosait - videó

Nem akármilyen meglepetésben volt része a DVSC labdarúgócsapatának szerdán a Nagyerdei Stadionban: amint a játékosok kisétáltak a pályára, a Vörösmarty Mihály Általános Iskola kórusa belekezdett a Black II Black "Ígérem, hogy küzdök majd" című dalába. A játékosok közül sokan a meghatódtak a dvsc.hu cikke szerint. A gyerekek aztán a Loki-indulót is elénekelték, majd a meglepetésműsort a Piruett Táncstúdió előadása zárta. A végén a közös fotózás és az autogramosztás sem maradhatott el.
Dudás Gábor 2019. október 17., csütörtök 11:15
Nem akármilyen meglepetésben volt része a DVSC labdarúgócsapatának szerdán a Nagyerdei Stadionban: amint a játékosok kisétáltak a pályára, a Vörösmarty Mihály Általános Iskola kórusa belekezdett a Black II Black "Ígérem, hogy küzdök majd" című dalába. A játékosok közül sokan a meghatódtak a dvsc.hu cikke szerint. A gyerekek aztán a Loki-indulót is elénekelték, majd a meglepetésműsort a Piruett Táncstúdió előadása zárta. A végén a közös fotózás és az autogramosztás sem maradhatott el.
Szerző: Dudás Gábor 2019. október 17., csütörtök 11:15
Átigazolások
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Vasas/Mezőkövesd
Kooperáció
A Vasas kooperációs megállapodást kötött a Merkantil Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC csapatával.
Eger SE
Cseri Tamás érkezhet?
Cseri Tamás feltűnt az NB III-as Eger SE edzésén. A 38 éves, korábbi 4-szeres válogatott támadó 1 év szünet után térhetne vissza ismét a profi futballba. (Heol Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz