Dzsudzsák Balázs bombagólt szerzett a Puskás Akadémia ellen, ez azonban nem volt elég a pontszerzéshez. A Debrecen középpályása a mérkőzés után a közelgő válogatottbeli búcsúmeccséről beszélt.
- Az előző 108 alkalomért nem szenvedtem, nem vártam ennyit, mint a búcsúmérkőzésemre - kezdte Dzsudzsák Balázs az M4 Sportnak. - Nagyon boldog vagyok, hogy ez összejöhet, köszönöm mindenkinek, aki ehhez hozzájárult, akinek örömet okozhattam. Sikerbe és kudarcba is osztoztam az elmúlt 13-14 évben, úgyhogy megvan már a szöveg, amit szeretnék mondani. Elmondhatatlanul hálás vagyok, hogy a világ legszebb sportját űzhetem, és ennyi szeretetet kaptam szurkolóktól, ennyi sikert értem el a három legszebb színben a világom. Nagyon büszke vagyok és nagyon várom azt a pillanatot, hogy még utoljára átélhessem - érzékenyült el Dzsudzsák Balázs.
Olvastad már?
NB I: Dzsudzsák bombagólja kevés volt, Batik fejeseivel meccset nyert a Puskásnak - videó
A Loki végig szenvedett a szögletek kivédekezésével, és ez is lett a veszte, Batik Bence duplájával a Puskás nyerte a 16. forduló első meccsét.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).