Fotó: dvsc.hu

Szörnyű sérülést szenvedett a Loki fiatalja a debreceni rangadón

Többszörös szárkapocscsont- és sípscsonttörést szenvedett a fiatal debreceni labdarúgó.
Budai László 2022. május 5., csütörtök 20:45
Fotó: dvsc.hu
Többszörös szárkapocscsont- és sípscsonttörést szenvedett a fiatal debreceni labdarúgó.
Szerző: Budai László 2022. május 5., csütörtök 20:45

Rendkívül súlyos sérülést szenvedett a szerdai, DVSC II-DEAC NB III-as bajnoki mérkőzésen a hazaiak fiatal játékosa, Kovács Róbert. A "kis Loki" védője az első félidő közepén egy összerúgás után maradt lent, és egyből látszott, hogy nagy a baj - számolt be róla a dvsc.hu.

A klub tájékoztatása szerint Kovács többszörös szárkapocscsont- és sípscsonttörést szenvedett. A 20 éves játékosra természetesen műtét és hosszú kihagyás vár.

Ezúton is mielőbbi jobbulást kívánunk!

Olvastad már?
Magyar bajnok edzőt nézett ki magának az NB I-ért harcoló klub
Honlapunk úgy tudja, hogy Dragan Vukmir váratlan távozása után Aczél Zoltán volt az első számú jelölt a megüresedett vezetőedzői posztra.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Tatabánya
Újabb távozó
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be az NB II-ből kieső Tatabánya, hogy távozik a csapattól Eördögh András.
Diósgyőr / Újpest
A lilák távozója a DVTK-nál is kiköthet
A csakfoci.hu információi szerint az Újpestről távozó 23 éves támadó középpályás, Mucsányi Márk Diósgyőrben köthet ki.
Debrecen
Elköszönt a válogatott középpályás
Közösségi oldalán jelentette be Kristiyan Malinov, hogy távozik a DVSC-től. A 31 éves bolgár válogatott középpályás januárban érkezett a Lokihoz, tavasszal 11 mérkőzésen lépett pályára és 1 gólt szerzett.
Tovább az összes átigazoláshoz