A Loki két alapembere is kidőlt a bajnoki hajrára

Aleksandar Jovanovicra műtét vár, míg Könyves Norbert sérülése kiújult.
Privacsek András 2018. május 24., csütörtök 13:38
Aleksandar Jovanovicra műtét vár, míg Könyves Norbert sérülése kiújult.
Szerző: Privacsek András 2018. május 24., csütörtök 13:38

Aleksandar Jovanovic bokájában egy csontkinövés nagy fájdalmat okoz, ezért elkerülhetetlenné vált a műtét - írja a dvsc.hu. Mindez azt jelenti, hogy a középpályás a szezonból hátralévő két meccsen, a Puskás Akadémia és az Újpest ellen már nem léphet pályára. Kiújult Könyves Norbert sérülése, az utolsó két bajnokit már ő sem tudja vállalni.

Nagy Kevin szintén sérüléssel bajlódik, és a héten Kinyik Ákos is különmunkát végzett. Ferenczi János sincs még százszázalékos állapotban, Ioan Filip és Bíró Péter pedig beteg.

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Arról cikkeznek, hogy kérdőjelessé vált Szalai Attila jövője a Kasimpasában.
DAC/ETO
Csinger Márk
Jan Van Daele, a DAC ügyvezető igazgatója: "Csinger a mi kötelékünkbe tartozik, hosszabbítottunk vele 2028-ig. A következő időszak nem arról fog szólni, hogy eladjuk a Ferencvárosnak.” (M4)  
MTK
Polyák Balázs
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere szerint télen nem várható nagy változás: játékoseladás nincs tervben, az érkezők száma arányos lesz a távozókéval, de a vezetőség és az "élet eseményei" mindezt felülírhatják.
Tovább az összes átigazoláshoz