A Loki játékosai üzentek a szívműtéten átesett társuknak - fotó

Dr. Horváth Zsolt, a Debrecen középpályása nemrég szívműtéten esett át.  A csapattársak neki üzentek a Ferencváros elleni mérkőzés előtt.
Privacsek András 2017. február 19., vasárnap 12:54
Dr. Horváth Zsolt, a Debrecen középpályása nemrég szívműtéten esett át.  A csapattársak neki üzentek a Ferencváros elleni mérkőzés előtt.
Szerző: Privacsek András 2017. február 19., vasárnap 12:54

A Loki játékosai természetesen mindenben támogatják a középpályást, a pályára „Gyógyulj meg, Doki!” feliratú pólóban érkeztek a felálláshoz. A játékos szeretné elárverezni egyik mezét, a bevételt pedig a gyermekkardiológiának ajánlja majd – írja a dvsc.hu.

Dr. Horváth Zsolt állapotáról a csakfoci.hu is beszámolt még február elején.

 
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.
Tovább az összes átigazoláshoz