róka géza

A DVSC levelet írt Csányinak: "Ne csak vasárnap rendezhessenek bajnokikat"

A DVSC levelet írt Csányi Sándornak, amelyben kérte a szövetség első emberét, járjon el a második vonalban futballozó klubok érdekében.
Csakfoci Admin 2020. július 14., kedd 12:05
róka géza
A DVSC levelet írt Csányi Sándornak, amelyben kérte a szövetség első emberét, járjon el a második vonalban futballozó klubok érdekében.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 14., kedd 12:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A DVSC cégvezetője, Róka Géza a levélben konkrét kéréssel fordult az MLSZ elnökéhez, Csányi Sándorhoz.

A megfogalmazottak szerint azt szeretnék az együttesek, hogy

hétvégenként ne csak vasárnap rendezhessenek bajnoki mérkőzéseket.

A kérelmet tartalmazó levelet ugyan a debreceniek írták, de valamennyi másodosztályú klub támogatta.

A Hajdú-bihari Napló a szövetséghez fordult az ügyben, ahol későbbre ígértek tájékoztatást.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Tovább az összes átigazoláshoz